Hakkımızda

1965' biz vardık

Işık Tekstil ilk atılımına 1965 senesinde çile boya işi ile baslamıştır. Yaklaşık yarım asırdır, Sizlere hizmet vermekteyiz...

1980' den beri Ham Bez

Şirketimiz 1980 yılında Ham Bez imalatına baslamıştır, ve o yıldan beri ham bez de söz sahibi olan Işık Tekstil en iyi hizmeti sizlere sunmaktadır.

1965' den 2010' a Işık Tekstil

Firmamız hergün artan tecrübesiyle sizlere en iyi kaliteyi ve güveni sunmaktadir. Kendisini devamlı geliştiren Işık Tekstil bugün her türlü en ve telde çarsaflık, pantolonluk ve gömleklik ham kumas imalati yapmaktadir.

Misyon

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında kumaş üretmek, sürdürülebilir kârlılığı sağlamak, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmak.

Vizyon

Bölgemizde ve Türkiye’de yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, tekstil kullanım alanlarını geliştiren, sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, sektörde lider ve güvenilir bir şirket olmak.

Haberler

Bize Ulaşın

Sosyal Ağ